m

Dex Cook
Yüksek Teknoloji Görünmez İndüksiyon Ocaklar

Pzt - Cmt 08:00 - 20:00

Yukarı

TEKNOLOJİ

YENİLİKÇİ GİZLİ İNDÜKSİYONLU OCAK TEKNOLOJİSİ

TEZGAHTA
YÜKSEK TEKNOLOJİ

Tezgahınızda gizli indüksiyon teknolojisi, ısı yok, brülör yok, olağanüstü bir pişirme deneyimi. Dex Cook'un yenilikçi indüksiyon teknolojisi, yüksek hızı ve mükemmel enerji verimliliği ile bizi etkiliyor. Inalco MDI yüzey ile güvenlik ve hijyen geliyor.

NASIL ÇALIŞIR?

“OLAĞANÜSTÜ
GÖRÜNMEZ İNDÜKSİYON
PİŞİRME TEKNOLOJİSİ”

Dex Cook İndüksiyonlu Pişirme ünitesi tezgahınızın altına kurulur. Gizli indüksiyon teknolojisini kullanarak, tezgahınızdan tencereye ulaşır. Tencerenizi ısı kaynağına çevirir. TEZGAHIN Kendisinde ISI YOKTUR. Ayrıca Dextechnology sayesinde ocağınız doğrudan ısı üretmez, yemek pişirmediğiniz zamanlarda geleneksel tezgah alanı olarak kullanma imkanı sağlar. Dex Cook indüksiyonlu ocak hem geleneksel gazlı hem de elektrikle çalışan ocaklardan daha hızlı olmakla kalmaz, aynı zamanda evinizde bulunması mümkün olan en güvenli ocaklardan biridir. Dokunulduğunda hafif sıcak kaldığı için mutfağınızda dolaşırken kendinizi daha güvende ve kendinden emin hissedeceksiniz.

m

STİL & SONSUZ

“MUTFAĞINI KUSURSUZ
INALCO MDI İLE TASARLA

Dex Cook indüksiyonlu ocaklar, mutfak dünyasını tasarım ve işlevselliğin bir arada olduğu, zarafet ve dayanıklılığın, estetik detayların ve teknik özelliklerin bir arada olduğu bir ortam olarak gören bir çizgiyle geliyor. Dex Cook, çizilmeye, yüksek sıcaklıklara, kimyasallara ve UV ışınlarına karşı son derece dayanıklı olmasının yanı sıra leke tutmaz ve %0'a yakın gözenekliliği sayesinde neredeyse sıfır emme özelliğine sahip bir yüzeye hayat verir. Eğilim saklanmak, boşluklar açmak ve yüzeyleri serbest bırakmaktır. DexDecore İndüksiyonlu Ocak, indüksiyonlu ocağı üniteye entegre ederek çalışma alanından en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. Cilalı beyazdan saten siyaha, toprak ve hardal tonlarına kadar geniş renk yelpazesi bulunmaktadır.

m


  • Termal iletkenden farklı olarak, indüksiyonlu ocak, ısı üretmek için manyetik güç kullanır. İndüksiyonlu ocak, kullandıkları basit bir elektromıknatıstır. Ocağımızın içinde elektrikle kontrol edilen metal bir bobin bulunmaktadır. Temel olarak, tencereyi yerleştirdikten sonra, manyetik alan ona indüklenir ve metal tencere ısınır

  • Kullanımda olmadığında otomatik sensör kapanır. Minimum 220-240V voltaj aralığı gerektirir. Verimli bir indüksiyonlu ocak, elektrikli ütü veya ısıtıcıdan daha az güç tüketir. Sıcaklığı saniyeler içinde kontrol edebilirsiniz, bu nedenle yanmış yiyecek riski yoktur

  • Gizli indüksiyonlu ocak sistemlerimizle kaplarınız da temiz kalır. Sistemimiz tezgâhı değil doğrudan tencereyi ısıtır böylece tezgâhınız hep serin kalır. Çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız yüzeyin etrafında güvenle gezinebilir. Pürüzsüz bir yüzey ve serin kalma özelliği tezgâhınızın temizlenmesini de kolaylaştırır. İndüksiyonlu ocak sistemimiz üzerinde sistemimize uyumlu ekipmanlar yoksa ısı olmaz.