m

Dex Cook
Yüksek Teknoloji Görünmez İndüksiyon Ocaklar

Pzt - Cmt 08:00 - 20:00

Yukarı

KURUMSAL

YENİLİKÇİ GİZLİ İNDÜKSİYONLU OCAK TEKNOLOJİSİ

HAKKIMIZDA

Dex Cook olarak; inovasyon, dijitalleşme ve mutfak kültürünün kesiştiği uzmanlık alanında yer alıyoruz. Mutfakta yeni bir kültür ve sitil oluşturan pişirme deneyimi hareket noktasından, gelenekselden dijitale doğru evrilen mutfak ihtiyaçlarını çok özel slim plakalar kullanarak geçmiş sektör tecrübemizle birlikte yeni bir bakış açısı getiriyoruz.
Teknolojiyi yakından takip eden mühendis ve tasarımcılarımızın titizlikle geliştirdikleri ürünlerimizi 4 yılı aşkın süredir Istanbul’daki Ar-Ge merkezimizde tasarlıyor; fabrikamızda ise üretiyoruz. Dex Cook kendi markası ile, çevre dostu, verimlilik esaslı, sürdürülebilir kalkınma hedeflerine uygun “geleceğin mutfak teknolojisi ve pişirme deneyimi” felsefesi ve kültürü ile tüm dünya pazarına hizmet veren genç, dinamik bir kuruluş olup, Inalco MDI üretimi konusunda üretici pozisyonunda edindiği tecrübe ve deneyimi ile sektöründe yenilik getirmek isteyen yatırımlarıyla günden güne fayda ve katma değer üretmektedir.

Araştırma ve Geliştirme İnovasyonu
0
Inalco MDI Çeşitliliği
0
Özel Üretim
0

ARAŞTIRMA & GELİŞTİRME
YENİLİKÇİ ÜRETİM

Araştırma geliştirme çalışmalarımız, en son teknolojik gelişmeleri takip ederek Inalco MDI sanatının inceliğini yenilikçi bir yaklaşımla birleştirmektedir.